Voetbal Vandaag – Livescore Voetbaluitslagen

België - First Division A
14:30Club Brugge-Sporting Charleroi
17:00Standard Liège-Cercle Brugge
17:00Antwerp-Royal Excel Mouscron
Europa - UEFA Champions League
19:00Bayern Munich-Chelsea
19:00Barcelona-Napoli
België - Beker
Uitgesteld-Oostnieuwkerke
Uitgesteld-Tempo Overijse
Uitgesteld-Avanti
UitgesteldStade Disonais-Aubel
UitgesteldGroen Star Beek-
UitgesteldRumbeke-Jong Zulte
UitgesteldOostduinkerke-Blankenberge
UitgesteldKosova Schaerbeek-Ixelles
Uitgesteld-KFC Turnhout
UitgesteldVW Hamme-Schelle Sport
UitgesteldMontignies-Forchies
UitgesteldK. Kontich-Léopold
UitgesteldDiest-Berg en Dal
UitgesteldAchel-
UitgesteldEsperanza Pelt-
UitgesteldVorselaar-
Uitgesteld-
UitgesteldWeerstand Koersel-Wezel
UitgesteldOnhaye-Fernelmont-Hemptinne
UitgesteldFC Lebbeke-Bornem
UitgesteldNismes-Union Lasne-Ohain
UitgesteldHerselt-Herk
UitgesteldBeringen-
UitgesteldOppagne-Wéris-Bastogne
Bosnië Herzegovina - Premijer Liga
15:00Mladost Doboj Kakanj-Sarajevo
15:30Olimpik Sarajevo-Široki Brijeg
17:00Velež-Zrinjski
18:30Tuzla City-Krupa na Vrbasu
Bulgarije - Second League
15:00Yantra 2019-Kariana Erden
15:00Sportist Svoge-Lokomotiv Sofia 1929
15:00Dunav-Vitosha Bistritsa
15:00Strumska slava-Septemvri Sofia
16:00Septemvri Simitli-Lovech
16:00Sozopol-Dobrudzha 1919
17:00Lokomotiv GO-Neftohimik
Bulgarije - First League
14:45Montana-Arda
17:00Botev Vratsa-Ludogorets
Estland - Esiliiga A
14:00Elva-Vändra
16:00K-Järve JK Järve-Flora II
16:00FCI Levadia II-Maardu
Estland - Meistriliiga
13:00Tulevik-Legion
Finland - Ykkönen
14:00Oulu-KTP
Finland - Kakkonen
11:00JIPPO-VIFK
11:00JIPPO-JJK
12:00JäPS-PKKU
12:00P-Iirot-PIF
12:00JBK-Kiisto
13:00EPS-Honka Akatemia
14:00NJS-EPS
14:00Ilves II-PIF
14:00Atlantis-FC Espoo
14:00KaaPo-TPV
14:00JBK-PS Kemi
14:00OLS-RoPS II
14:00JS Hercules-PS Kemi
Hongarije - NB II
16:15Pécsi MFC-Győri ETO
Ierland - First Division
18:00Cobh Ramblers-Galway United
18:30Longford Town-Athlone Town
Ierland - Premier Division
13:00Waterford-Cork City
16:00Sligo Rovers-Shelbourne
Italië - Serie B
19:00Chievo-Spezia
Kazachstan - Premier League
14:00Irtysh-Kaisar
Letland - 1. Liga
11:00Rēzekne FA-Smiltene
15:00Dinamo Rīga-Saldus SS / Leevon
16:00Super Nova-Grobiņa
Letland - Virsliga
15:00Ventspils-Spartaks Jūrmala
17:00Rīgas FS-Liepāja
Litouwen - 1 Lyga
10:00Jonava-Žalgiris II
10:00Hegelmann Litauen-Kauno Žalgiris II
14:00Minija-Atmosfera
Litouwen - A Lyga
14:00Panevėžys-Riteriai
Noorwegen - Eliteserien
16:00Vålerenga-Bodø / Glimt
Noorwegen - 2. Division
12:00Fløya-Kvik Halden
12:00Skeid-Eidsvold
13:00Florø-Alta
14:00Bærum-Flekkerøy
14:00Sotra-Asker
14:00Vard-Bryne
14:00Notodden-Fram
14:00Fredrikstad-Kjelsås
14:00Senja-Hødd
14:00Levanger-Nardo
14:00Bryne-Egersund
14:00Fram-Vard
14:00Flekkerøy-Arendal
North Macedonia - First League
15:30Vardar-Borec
Oostenrijk - Regionalliga
14:00SVG Reichenau-Kufstein
15:00Austria Salzburg-Grödig
15:00Anif-Seekirchen
15:00Hohenems-Lauterach
15:00Austria Lustenau II-Wolfurt
16:00Kitzbühel-Schwaz
17:00Kuchl-Salzburger AK
17:00Wals-Grünau-Pinzgau Saalfelden
Polen - Beker
10:00Lech Poznań II-Elana Toruń
11:00Stargard Szczeciński-Legionovia Legionowo
WNAGórnik Polkowice-Gryf Wejherowo
Rusland - FNL
09:00Yenisey-Dinamo Bryansk
12:00Akron-Shinnik
12:00Spartak Moskva II-Torpedo Moskva
13:00Nizhny Novgorod-Irtysh
13:00Orenburg-Neftekhimik
13:30Chertanovo-Tom Tomsk
14:00Tekstilshchik-SKA Khabarovsk
14:00Veles-Krylya Sovetov
15:00Krasnodar II-Fakel
16:00Chayka-Alaniya
17:00Baltika-Volgar Astrakhan
Rusland - Premier League
13:00Khimki-CSKA Moscow
15:30Tambov-Rostov
Schotland - Premiership
14:00Hamilton Academical-Ross County
14:00Livingston-Hibernian
14:00Motherwell-Dundee United
Slowakije - Super Liga
16:00Nitra-Slovan Bratislava
17:00Zemplín Michalovce-Spartak Trnava
17:00Zlaté Moravce-Pohronie
17:00Ružomberok-Trenčín
17:00Senica-Žilina
Spanje - Tercera Division
17:30Portugalete-Sestao River
Tsjechische Republiek - 3. liga
08:15Sigma Olomouc II-Frýdek-Místek
15:00Uherský Brod-Hanácká
15:00Vrchovina-Vyškov
15:00Odra Petřkovice-Viktoria Otrokovice
Wit-Rusland - Premier League
11:00Minsk-Slavia
13:00Energetyk-BGU-Neman Grodno
15:00Ruh Brest-Torpedo BelAZ
17:00BATE-Gorodeya
Zweden - Superettan
11:00Degerfors-AFC Eskilstuna
15:30Jönköpings Södra-Umeå FC
15:30Dalkurd-Norrby
15:30Halmstad-GAIS
Zweden - Division 1
10:30Qviding FIF-Lund
12:00Tvååker-Utsikten
12:00Örebro Syrianska-Syrianska
12:00Frej-Sandviken
12:00Täby-Brommapojkarna
12:00Frej-Örebro Syrianska
13:00Karlskrona-Eskilsminne
13:00Värnamo-Qviding FIF
13:00Trollhättan-Lund
13:00Motala-Torns
14:00Skövde AIK-Lindome
14:00Landskrona-Motala
14:00Täby-Nyköping
14:00IF Karlstad-Sylvia
14:00Gefle-Team Thoren
14:00Sylvia-Haninge
14:00IF Karlstad-Gefle
14:00Berga-Karlslund
14:00Tvååker-Oskarshamns AIK
15:00Sollentuna-Nyköping

Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 08-08-2020, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.



Nederland Competities

In Nederland worden het hele jaar door verschillende voetbaltoernooien gespeeld. Bekijk details en tabellen over lokale voetbalkampioenschappen door onderstaande links te volgen:

EredivisieKNVB Beker

Voetbal Updates

Voetbal in Nederland

In Nederland worden gedurende het hele jaardiverse grote voetbalcompetities gespeeld . Hierin strijden voetbal clubs om de eerste plaats en de kwalificaties voor de Internationale Champions League of het Europees Kampioenschap. De Eredivisie is het belangrijkste kampioenschap in Nederland, en samen met de eerste divisie...