Voetbal Vandaag – Livescore Voetbaluitslagen

België - First Division A
EWOH Leuven1 - 0Sint-Truiden
EWWesterlo3 - 3Standard Liège
79'Gent3 - 1MechelenLIVE
RuGenk1 - 0AnderlechtLIVE
Duitsland - Bundesliga
EWWolfsburg1 - 0Bochum
EWKoln0 - 2Darmstadt
EWHoffenheim4 - 3Borussia M'gladbach
EWHeidenheim1 - 2RB Leipzig
EWUnion Berlin1 - 5Bayern Munich
Engeland - Premier League
EWLuton Town1 - 5Brentford
EWSheffield United1 - 4Burnley
49'Wolverhampton Wanderers0 - 1ArsenalLIVE
België - First Division B
EWRSC Anderlecht II1 - 2Club Brugge II
Albanië - Superliga
EWLaçi1 - 2Egnatia Rrogozhinë
EWTeuta Durrës0 - 0Vllaznia Shkodër
EWPartizani Tirana2 - 0Dinamo City
Azerbeidzjan - Premyer Liqa
EWQarabag2 - 2Qəbələ
EWZira3 - 1Neftchi Baku
Bosnië Herzegovina - Premijer Liga
EWSiroki Brijeg4 - 1Igman Konjic
EWSloga Doboj0 - 2Zrinjski
RuSarajevo0 - 1Borac Banja LukaLIVE
Bulgarije - Second League
EWSpartak Pleven0 - 1Sportist Svoge
EWLovech2 - 0Chernomorets Burgas
EWChernomorets Balchik6 - 0Bdin
EWMontana1 - 3Belasitsa
EWStrumska slava1 - 2Spartak Varna
EWDobrudzha 19194 - 1Maritsa Plovdiv
Bulgarije - First League
12:15Pirin Blagoevgrad-Cherno more
14:45Hebar 1918-Ludogorets
17:15Levski Sofia-Beroe
Cyprus - 1. Division
EWAE Zakakiou2 - 5Karmiotissa
EWApollon4 - 1AEL
Denemarken - 2nd Division
EWHIK1 - 0Thisted
EWSkive2 - 1Brabrand
EWAarhus Fremad5 - 0Nykøbing
Denemarken - 1st Division
EWHobro1 - 2Fredericia
Duitsland - 2. Bundesliga
EWFortuna Dusseldorf1 - 0Greuther Fürth
EWKaiserslautern1 - 1Wehen Wiesbaden
EWOsnabrück0 - 3Eintracht Braunschweig
48'Hamburg0 - 0Holstein KielLIVE
Duitsland - Regionalliga
EWPhönix Lübeck4 - 2Eintracht Norderstedt
EWEilenburg0 - 2Zwickau
EWZFC Meuselwitz2 - 2Altglienicke
EWKickers Offenbach5 - 0Balingen
EWHomburg2 - 0Koblenz
EWBarockstadt Fulda-Lehn.1 - 0Hoffenheim II
EWBahlinger SC2 - 1Aalen
EWAstoria Walldorf4 - 1Mainz 05 II
EWSGV Freiberg1 - 1Hessen Kassel
EWHavelse1 - 0Weiche Flensburg
EWPaderborn II0 - 1Alemannia Aachen
EWWegberg-Beeck2 - 3Wiedenbrück
EW1. FC Bocholt5 - 0Rot Weiss Ahlen
EWDüren Merzenich2 - 2Fortuna Köln
12:00Wuppertaler SV-Fortuna Düsseldorf II
EWBorussia M'gladbach II0 - 0Gütersloh
EWKöln II0 - 3SSVg Velbert
EWTürkgücü München0 - 2Nürnberg II
EWAubstadt0 - 2Illertissen
EWAnsbach0 - 2Bayern München II
EWGreuther Fürth II2 - 1Vilzing
EWEintracht Bamberg2 - 0Schalding-Heining
EWGreifswalder FC3 - 0Chemie Leipzig
EWKilia Kiel1 - 1Hamburger SV II
Duitsland - Oberliga
EWLichtenberg1 - 2RSV Eintracht
EWDüneberg1 - 6Harksheide
EWWoltmershausen3 - 4Hemelingen
EWAnker Wismar6 - 2Rostocker FC
11:00OSC Bremerhaven-Brinkumer SV
11:30Weiche Flensburg II-Eckernförder SV
EWFC Holzhausen3 - 1Hollenbach
EWRavensburg2 - 2Mutschelbach
EWEichstätt2 - 3Bayern Hof
EWGebenbach4 - 0Fortuna Regensburg
EWSchwaben Augsburg2 - 21860 München II
EWRain / Lech3 - 3Deisenhofen
EWNormannia Gmünd3 - 1Oberachern
EWSchwarz-Weiß Rehden3 - 0Vorsfelde
EWWerder Bremen II5 - 0Leher TS
EWTuRa Bremen0 - 3Vahr-Blockdiek
EWMeppen II0 - 1Eintracht Celle
EWSchöningen2 - 0Blau Weiß Bornreihe
EWTürkiye Wilhelmsburg6 - 1Paloma
EWEintracht Stadtallendorf4 - 1Viktoria Griesheim
EW1905 Marburg0 - 0FC 1906 Erlensee
EWFC Gießen1 - 0Weidenhausen
EWEinheit Rudolstadt0 - 3Bischofswerdaer FV
EWMagdeburg II3 - 1Union Sandersdorf
12:00Motor Marienberg-Auerbach
EWPlauen5 - 0Einheit Wernigerode
EWLudwigsfelde2 - 2FC Grimma
EWKrieschow3 - 2Germania Halberstadt
EWTSB Flensburg3 - 3Oldenburger SV
EWHeider SV3 - 0Bordesholm
EWUnion Neumünster1 - 6Todesfelde
EWOffenburger FV1 - 2Göppinger SV
EWPreußen Reinfeld2 - 0Nordmark Satrup
12:30Baunatal-Waldgirmes
EWIsmaning2 - 2Dachau
EWAumund-Vegesack4 - 2Vatan Sport Bremen
EWEilvese1 - 2Germania Egestorf
EWWürzburger FV0 - 3Eltersdorf
EWHohenwestedt1 - 4Dornbreite Lübeck
EWKirchanschöring0 - 2Nördlingen
EWHanau 931 - 1Dietkirchen
EWDonaustauf0 - 5ASV Neumarkt
EWVillingen3 - 0Reutlingen
EWEssingen5 - 1Backnang
EWBietigheim-Bissingen2 - 0Denzlingen
EWRot-Weiß Koblenz3 - 0Auersmacher
EWFV Engers 072 - 2Arminia Ludwigshafen
EWMechtersheim6 - 2Bitburg
EWSonthofen1 - 1Türkspor Augsburg
EWBaumholder1 - 3Gonsenheim
EWHankofen-Hailing4 - 2Ammerthal
EWCham1 - 2Abtswind
EWJahn Regensburg II6 - 01. SC Feucht
EWPipinsried2 - 2Kottern
EWTürk Gücü Friedberg2 - 0Rot-Weiß Walldorf
EWArminia Hannover1 - 0Ramlingen / Ehlershausen
EWKickers Emden4 - 0Rotenburger SV
Duitsland - 3. Liga
EWErzgebirge Aue2 - 1Unterhaching
EW1860 München1 - 1Saarbrücken
EWDynamo Dresden0 - 2Viktoria Köln
EWLübeck0 - 5Borussia Dortmund II
EWHallescher FC1 - 0Verl
EWIngolstadt2 - 0MSV Duisburg
Engeland - League Two
EWCrewe Alexandra0 - 3Wrexham
EWDoncaster Rovers4 - 2Barrow
EWGrimsby Town2 - 0Swindon Town
EWHarrogate Town3 - 5Milton Keynes Dons
EWMansfield Town2 - 1Gillingham
EWMorecambe1 - 2Forest Green Rovers
EWNewport County0 - 1Salford City
EWNotts County1 - 0Colchester United
EWStockport County4 - 2Accrington Stanley
EWSutton United2 - 2Crawley Town
EWTranmere Rovers3 - 2AFC Wimbledon
EWWalsall2 - 3Bradford City
Engeland - FA Cup
EWManchester City1 - 0Chelsea
Engeland - National League
EWAltrincham1 - 0Oxford City
EWBarnet4 - 1Kidderminster Harriers
EWBoreham Wood0 - 0Ebbsfleet United
EWChesterfield3 - 2Maidenhead United
EWDagenham & Redbridge3 - 3Aldershot Town
EWDorking Wanderers3 - 4Hartlepool United
EWEastleigh0 - 3Halifax Town
EWGateshead2 - 1Bromley
EWOldham Athletic2 - 3Wealdstone
EWSolihull Moors1 - 0York City
EWSouthend United1 - 2Rochdale
EWWoking3 - 0Fylde
Engeland - Championship
EWLeicester City2 - 1West Bromwich Albion
EWCardiff City2 - 1Southampton
EWHuddersfield Town0 - 4Swansea City
EWNorwich City1 - 1Bristol City
EWRotherham United0 - 0Birmingham City
EWStoke City3 - 0Plymouth Argyle
EWSunderland0 - 1Millwall
EWWatford0 - 0Hull City
EWQueens Park Rangers1 - 0Preston North End
Engeland - League One
EWNorthampton Town1 - 2Exeter City
EWBlackpool3 - 2Barnsley
EWBolton Wanderers2 - 0Port Vale
EWBristol Rovers0 - 2Peterborough United
EWBurton Albion3 - 2Reading
EWCambridge United0 - 1Derby County
EWCarlisle United1 - 3Wycombe Wanderers
EWCharlton Athletic1 - 1Shrewsbury Town
EWCheltenham Town1 - 2Lincoln City
EWLeyton Orient0 - 1Fleetwood Town
EWPortsmouth1 - 2Wigan Athletic
Estland - Meistriliiga
EWNõmme United0 - 2Tallinna Kalev
EWPaide0 - 1Tammeka
EWFCI Levadia1 - 1Vaprus
Finland - Suomen Cup
EWKaPa Kajaani5 - 0KePS
EWIPS Edustus0 - 1MiPK
Finland - Ykkönen
EWKPV3 - 1Vaajakoski
EWRoPS2 - 3JJK
EWEPS2 - 0VIFK
Finland - Kakkonen
EWI-Kissat3 - 1SexyPöxyt
EWOTP1 - 2Kuopion Elo
12:00MyPa-PPJ / Ruoholahti
EWJBK0 - 2JS Hercules
EWFutura3 - 7PEPO
EWNJS0 - 2Reipas
EWJPS1 - 2GBK
EWEBK1 - 6Inter Turku II
EWVJS3 - 1Honka
14:30Kiffen-Atlantis / Akatemia
EWHJS2 - 1TPV
EWOPS2 - 2Kraft
EWSJK Akatemia II2 - 0TP-47
EWTampere United5 - 1Ilves II
Finland - Veikkausliiga
EWHJK2 - 1Mariehamn
EWLahti1 - 1Haka
EWVPS3 - 2Gnistan
Frankrijk - Ligue 2
EWRodez2 - 0Auxerre
EWAmiens SC0 - 1Dunkerque
EWAjaccio2 - 1Caen
EWAnnecy0 - 1Grenoble Foot 38
EWPau3 - 0Laval
EWAngers SCO2 - 1Troyes
EWSaint-Etienne2 - 1Bordeaux
EWGuingamp0 - 1Bastia
EWParis FC2 - 1Valenciennes
EWConcarneau0 - 0Quevilly-Rouen Métropole
Frankrijk - Ligue 1
EWNantes0 - 3Rennes
38'Lens1 - 0ClermontLIVE
Georgië - Erovnuli Liga
EWSamtredia0 - 0Torpedo Kutaisi
EWSamgurali3 - 1Dinamo Tbilisi
EWKolkheti Poti2 - 2Dinamo Batumi
Griekenland - Super League
EWOFI2 - 1Volos NFC
EWAsteras Tripolis0 - 2Panaitolikos
EWAtromitos1 - 2Kifisia
Hongarije - NB II
EWNyíregyháza Spartacus3 - 1Vasas
Hongarije - NB I
EWPuskás5 - 0Paks
EWFerencváros0 - 0Kisvárda
EWDiósgyőr5 - 3Debrecen
Ierland - First Division
50'Longford Town1 - 2Cork CityLIVE
IJsland - Úrvalsdeild
EWHK0 - 2FH
EWKR0 - 1Fram
Italië - Serie B
EWAscoli0 - 0Modena
EWBari1 - 1Pisa
EWFeralpiSalò2 - 5Como
EWBrescia0 - 0Ternana
EWCatanzaro0 - 0Cremonese
EWLecco1 - 2Venezia
EWSpezia0 - 0Sampdoria
EWSüdtirol0 - 0Cittadella
Italië - Serie A
EWEmpoli1 - 0Napoli
RuHellas Verona0 - 0UdineseLIVE
Kazachstan - Premier League
EWZhenys1 - 0Turan Turkistan
EWKaisar1 - 1Atyrau
EWOrdabasy1 - 1Kyzyl-Zhar
EWKairat1 - 3Aktobe
Kroatië - 1. HNL
EWOsijek1 - 2Istra 1961
EWSlaven Koprivnica0 - 1Hajduk Split
Kroatië - 2. HNL
EWDubrava Zagreb1 - 1Croatia Zmijavci
EWŠibenik2 - 1Solin
EWVukovar1 - 1Dugopolje
Letland - 1. Liga
EWOgre United0 - 3JDFS Alberts
EWRiga FC II6 - 0Rēzekne FA
EWLeevon / PPK4 - 2Mārupe
EWSkanste0 - 0Super Nova
Litouwen - A Lyga
EWKauno Zalgiris2 - 1Suduva
EWFA Šiauliai1 - 0Dainava
Moldavië - Divizia Nationala
13:00Univer Comrat-Saksan
13:00Speranța Drochia-Floreşti
EWSpartanii Selemet0 - 1Victoria
EWCSF Bălți0 - 3Petrocub
Nederland - Tweede Divisie
EWScheveningen2 - 2HHC
EWKoninklijke HFC1 - 2Excelsior Maassluis
EWGVVV2 - 1Noordwijk
EWAFC3 - 2Katwijk
EWRijnsburgse Boys1 - 1ACV
EWQuick Boys1 - 1Kozakken Boys
EWSparta Rotterdam II1 - 2Spakenburg
EWDe Treffers2 - 1Lisse
Nederland - Eerste Divisie
EWADO Den Haag1 - 1Eindhoven
EWMVV1 - 1Willem II
38'Groningen2 - 0CambuurLIVE
Noord-Ierland - Championship 1
EWNewington2 - 4Ballyclare Comrades
EWH&W Welders1 - 2Annagh United
EWInstitute1 - 1Bangor
EWPortadown1 - 1Dundela
EWBallinamallard United0 - 5Ards
14:00Dergview-Knockbreda
Noord-Ierland - Premiership
EWCliftonville2 - 0Glentoran
EWColeraine0 - 2Crusaders
EWBallymena United4 - 0Newry City
EWDungannon Swifts2 - 0Glenavon
EWCarrick Rangers2 - 1Loughgall
Noorwegen - 1. Division
EWEgersund3 - 1Aalesund
EWRanheim2 - 2Åsane
EWRaufoss0 - 1Bryne
EWLevanger1 - 2Kongsvinger
EWSogndal1 - 0Moss
EWStart1 - 1Sandnes Ulf
EWLyn1 - 1Valerenga
Noorwegen - 2. Division
EWLysekloster2 - 1Arendal
EWVard1 - 1Sotra
EWGjøvik-Lyn0 - 1Strindheim
EWBrattvåg2 - 0Notodden
EWStjørdals-Blink4 - 2Follo
EWFløy-Flekkerøy2 - 2Kvik Halden
North Macedonia - Second League
14:00Pelister-Ohrid Lihnidos
14:00Aresimi-Besa Dobërdoll
14:00Skopje-Teteks
14:00Vardar Negotino-Bashkimi Kumanovo
14:00Karaorman Struga-Pobeda
14:00Kozhuf Gevgelija-Osogovo
14:00Detonit Plachkovica-Belasica
14:00Kamenica Sasa-Novaci
North Macedonia - First League
EWBregalnica Štip0 - 1Rabotnički
Oekraïne - Persha Liga
EWMetalurh Zaporizhya0 - 5Bukovyna
EWDinaz Vyshhorod1 - 0Khust City
EWHirnyk-Sport1 - 1Podillya Khmelnytskyi
EWAhrobiznes Volochysk1 - 1FSC Mariupol'
Oekraïne - Premier League
EWChornomorets1 - 2Kryvbas KR
EWVorskla0 - 2Kolos Kovalivka
Oostenrijk - Regionalliga
EWRheindorf Altach II1 - 1Pinzgau Saalfelden
EWWolfurt1 - 0Bischofshofen
EWAustria Salzburg4 - 1Röthis
EWGurten1 - 1Weiz
EWMauerwerk0 - 3Wiener Viktoria
EWDornbirner SV0 - 4Silz / Mötz
EWImst2 - 1Wals-Grünau
EWTSV St. Johann2 - 2Kufstein
EWHohenems5 - 0Rot-Weiß Rankweil
EWSt. Anna3 - 1LASK II
Oostenrijk - Bundesliga
EWWolfsberger AC1 - 1Austria Lustenau
EWAustria Vienna3 - 0WSG Tirol
EWRheindorf Altach2 - 2Blau-Weiß Linz
Polen - Ekstraklasa
EWPogon Szczecin0 - 2Piast Gliwice
EWRuch Chorzów2 - 3Widzew Łódź
74'Zagłębie Lubin0 - 1Jagiellonia BiałystokLIVE
Polen - I Liga
EWTychy1 - 3Resovia Rzeszów
EWGórnik Łęczna0 - 1Lechia Gdańsk
75'Odra Opole3 - 0Chrobry GłogówLIVE
Portugal - Primeira Liga
EWMoreirense0 - 1Gil Vicente
EWBoavista1 - 1Estrela
7'Sporting Braga0 - 0VizelaLIVE
Roemenië - Liga II
EWCeahlăul Piatra Neamţ4 - 0Alexandria
EWArgeș0 - 1CSM Reşiţa
EWMetaloglobus0 - 1Unirea Dej
EWTunari1 - 2Concordia Chiajna
EWSlatina2 - 0Viitorul P. Târgu Jiu
EWChindia Târgovişte0 - 0CSA Steaua Bucureşti
EWCorvinul Hunedoara2 - 0Mioveni
Roemenië - Liga I
EWPolitehnica Iași3 - 1Voluntari
EWU Craiova 19481 - 1Dinamo Bucureşti
EWFCSB2 - 2Rapid Bucureşti
Roemenië - Liga III
14:00Ştiinţa Miroslava-CSM Bacău
14:00CSSM Vaslui-Rapid Brodoc
14:00Şomuz Fălticeni-Aerostar Bacău
14:00Minaur Baia Mare-Minerul Ocna Dej
14:00Victoria Carei-Sănătatea Cluj
14:00Crişul Sântandrei-CSM Olimpia Satu Mare
14:00Viitorul Şuţeşti-Viitorul Ianca
14:00Dacia Unirea Brăila-Hamangia Baia
14:00Unirea Braniştea-Metalul Buzău
14:00Sporting Lieşti-Focşani
14:00Voluntari II-Progresul Fundulea
14:00Recolta Gheorghe Doja-Înainte Modelu
14:00Gloria Băneasa-Axiopolis
14:00LPS HD Clinceni-Afumaţi
14:00Agricola Borcea-Dunărea Călăraşi
14:00Păuleşti-Tricolorul Breaza
14:00Pucioasa-ARO Muscelul Câmpulung
14:00Flacăra Moreni-Plopeni
14:00Dunărea 2020 Giurgiu-CS Dinamo București
14:00Blejoi-Popești-Leordeni
14:00Municipal Braşov-Ciucaş Tărlungeni
14:00Târgu Secuiesc-Sepsi II
14:00Olimpic Cetate-Olimpic Zărneşti
14:00Cozia Călimăneşti-Petrolul Potcoava
14:00Flacăra Horezu-Oltul Curtişoara
14:00Turceni-U Craiova 1948 II
14:00Viitorul Şimian-Filiaşi
14:00Progresul Pecica-Gloria Lunca Teuz Cermei
14:00Șoimii Lipova-Avântul Periam
14:00Peciu Nou-SSU Poli Timişoara
14:00Unirea Alba Iulia-Avântul Reghin
14:00Universitatea Alba Iulia-Gloria Bistriţa
14:00Unirea Ungheni-ACS Mediaş 2022
Rusland - FNL
EWSKA Khabarovsk3 - 0Yenisey
EWTyumen0 - 3Neftekhimik
EWAkron6 - 0Kuban Krasnodar
EWLeningradets0 - 2Sokol Saratov
EWAlaniya Vladikavkaz1 - 2Volgar Astrakhan
EWShinnik0 - 1Dynamo Makhachkala
EWKAMAZ1 - 0Chernomorets
EWTorpedo Moskva1 - 1Arsenal Tula
Rusland - Premier League
EWRubin Kazan1 - 1Lokomotiv Moscow
EWBaltika2 - 1Krylya Sovetov
EWCSKA Moscow1 - 2Akhmat Grozny
Schotland - FA Cup
StrafschopAberdeen3 - 4GCeltic
Schotland - Championship
EWArbroath1 - 2Greenock Morton
EWDundee United1 - 0Ayr United
EWDunfermline Athletic0 - 0Queen's Park
EWPartick Thistle4 - 0Airdrieonians
Schotland - League Two
EWBonnyrigg Rose0 - 1Spartans
EWClyde2 - 2Stenhousemuir
EWElgin City1 - 1Peterhead
EWForfar Athletic2 - 1East Fife
EWStranraer0 - 0Dumbarton
Schotland - League One
EWEdinburgh City1 - 2Annan Athletic
EWFalkirk2 - 2Kelty Hearts
EWMontrose1 - 2Hamilton Academical
EWStirling Albion0 - 0Queen of the South
EWCove Rangers2 - 3Alloa Athletic
Servië - Prva Liga
EWSmederevo 19241 - 0Radnički Sr. Mitrovica
EWInđija0 - 1Tekstilac Odžaci
Servië - Super Liga
EWRadnički Kragujevac4 - 3Cukaricki
EWTSC3 - 2Vojvodina
EWRed Star Belgrade3 - 2Partizan
Slovenië - 2. SNL
EWBilje0 - 2Nafta
EWFužinar0 - 2Gorica
Slovenië - 1. SNL
EWRadomlje1 - 2Mura
EWOlimpija5 - 0Aluminij
Slowakije - Super Liga
EWPodbrezová1 - 2Zilina
EWDAC 19040 - 0Ružomberok
EWZemplín Michalovce1 - 3Skalica
EWZlaté Moravce0 - 1Dukla Banská Bystrica
Spanje - Tercera Division
EWPanadería Pulido1 - 0La Cuadra
EWVilla Santa Brígida0 - 0Santa Úrsula
EWVitoria2 - 0Beasain
14:00Pontevedra II-Bergantiños
14:00Santanyí-Binissalem
EWColegios Diocesanos1 - 5Real Ávila
EWDeportivo Alavés III0 - 0Basconia
EWRoda2 - 3Utiel
EWCastellón II4 - 1Burriana
14:00Bidezarra-Beti Onak
EWPeña Balsamaiso1 - 2Calahorra II
14:30UD Santa Marta-Laguna de Duero
EWPasaia KE1 - 0San Ignacio
EWPlatges Calvià0 - 1Ibiza Islas Pitiusas
EWCondal2 - 0Caudal
EWLa Virgen del Camino0 - 0Becerril Campos
EWTxantrea3 - 2Oberena
EWHuarte1 - 0Subiza
EWPonferradina II0 - 0Bembibre
15:00Jove Español-Castellonense
EWManacor3 - 1Arenal
EWLlosetense1 - 2Felanitx
EWSámano3 - 0Atlético Mineros
15:00Atlético Albericia-Revilla
EWArdoi3 - 1Pamplona
EWPadura1 - 0Touring
EWCortes0 - 1Avance Ezcabarte
EWLagun Onak2 - 2Portugalete
EWDurango0 - 1Derio
EWLa Palma1 - 2Ceuta II
15:00Varea-Berceo
EWCF Gandía4 - 0Torrellano
EWEbro1 - 0Huesca II
EWLeioa0 - 0Anaitasuna
EWRapitenca2 - 2Vilassar Mar
EWBurgos Promesas0 - 2Cultural Leonesa II
EWTarancón1 - 0Toledo
EWMirandés II1 - 0Cristo Atlético
EWAtlético Astorga2 - 0Villaralbo
EWCelta de Vigo III1 - 1Barbadás
EWDeusto3 - 0Aurrerá Ondarroa
EWPalencia CF3 - 1Almazán
EWAzuqueca1 - 2Villarrubia
EWTorre del Mar0 - 0Málaga City
EWEl Ejido0 - 0Huétor Tájar
16:00Lerinés-Peña Sport
EWPuente Genil2 - 0Conil
EWVianés2 - 1River Ebro
EWSan Bartolomé1 - 0Unión Sur Yaiza
EWCiudad de Lucena1 - 0Atlético Espeleño
EWSolares0 - 3Escobedo
EWBollullos2 - 2Cartaya
EWRápido Bouzas1 - 2Polvorín
Spanje - Segunda B
EWReal Sociedad B2 - 0Fuenlabrada
EWSabadell2 - 1Cornellà
EWTeruel1 - 0Sestao River
EWAlgeciras2 - 3Antequera
EWDeportivo La Coruña2 - 0Cultural Leonesa
79'Rayo Majadahonda0 - 0TarazonaLIVE
82'Real Madrid II2 - 1AlcoyanoLIVE
81'Sanluqueño1 - 0Recreativo HuelvaLIVE
Spanje - Segunda División
EWAmorebieta0 - 3Real Valladolid
EWVillarreal II1 - 0Racing Ferrol
EWRacing Santander0 - 0Levante
EWElche2 - 1Sporting Gijon
38'Huesca1 - 1Real ZaragozaLIVE
Spanje - La Liga
EWCelta de Vigo4 - 1Las Palmas
EWRayo Vallecano2 - 1Osasuna
EWValencia1 - 2Real Betis
37'Girona2 - 0CadizLIVE
Tsjechische Republiek - 3. liga
EWTatran Bohunice0 - 1Uherský Brod
EWMotorlet Praha0 - 3Jiskra Domažlice
EWPřepeře2 - 0Sparta Kolín
EWPřeštice3 - 1Králův Dvůr
EWSlovan Rosice0 - 0Frýdek-Místek
EWSlovan Velvary1 - 1Zápy
EWArsenal Česká Lípa3 - 1Pardubice II
EWSlavia Karlovy Vary6 - 2Sokol Hostouň
Tsjechische Republiek - FNL
EWVyškov1 - 1Zbrojovka Brno
EWLíšeň1 - 2Sigma Olomouc II
EWPříbram1 - 1Táborsko
Tsjechische Republiek - Czech Liga
EWSparta Prague4 - 3Baník Ostrava
EWKarviná1 - 1Bohemians 1905
EWJablonec0 - 0Zlín
EWTeplice2 - 2České Budějovice
Turkije - 1. Lig
EWBandırmaspor1 - 1Tuzlaspor
EWGiresunspor0 - 3Göztepe
EWEyüpspor0 - 0Boluspor
Turkije - Süper Lig
EWİstanbulspor1 - 2Fatih Karagümrük
EWKonyaspor0 - 2Alanyaspor
EWSamsunspor1 - 1Adana Demirspor
EWKayserispor1 - 2Trabzonspor
Wales - Feeder Leagues
EWLlanidloes Town0 - 4Bangor 1876
EWAbergavenny Town1 - 3Caerau (Ely)
EWAbertillery Bluebirds2 - 5Afan Lido
EWCambrian & Clydach0 - 0Trefelin
EWCarmarthen Town0 - 3Llantwit Major
EWCwmbran Celtic3 - 1Goytre United
EWBaglan Dragons1 - 2Pontardawe Town
EWTaff's Well1 - 3Ammanford
Wit-Rusland - Premier League
EWMinsk1 - 1Naftan
EWArsenal2 - 0Shakhtyor Soligorsk
EWSlavia1 - 1Dinamo Brest
Wit-Rusland - 1. Division
EWBATE II3 - 2Ostrovets
EWBumprom1 - 2Belshina
EWSlonim2 - 3Volna
EWDinamo Minsk II0 - 0Baranovichi
Zweden - Superettan
EWSkövde AIK1 - 0Trelleborg
EWSandviken1 - 0Öster
EWUtsikten1 - 0GIF Sundsvall
EWÖstersunds FK1 - 1Örgryte
Zweden - Allsvenskan
EWIFK Göteborg1 - 1Norrköping
EWSirius0 - 1Värnamo
EWMalmö1 - 0Västerås SK
Zweden - Division 1
EWFriska Viljor2 - 4Nordic United
EWAFC Eskilstuna3 - 3Assyriska
EWRosengård2 - 1Onsala
EWIF Karlstad1 - 4Stockholm Inter
EWSollentuna2 - 2FBK Karlstad
EWEskilsminne1 - 3Jönköpings Södra
EWLund3 - 2Trollhättan
EWOskarshamns AIK1 - 1Torslanda
Zwitserland - Super League
EWServette1 - 0Grasshoppers
EWYverdon Sport3 - 0Stade-Lausanne-Ouchy
51'Lugano2 - 0Lausanne-SportLIVE
Zwitserland - Challenge League
EWVaduz3 - 1Wil

Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 20-04-2024, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.



Nederland Competities

In Nederland worden het hele jaar door verschillende voetbaltoernooien gespeeld. Bekijk details en tabellen over lokale voetbalkampioenschappen door onderstaande links te volgen:

EredivisieKNVB Beker

Voetbal Updates

Voetbal in Nederland

In Nederland worden gedurende het hele jaardiverse grote voetbalcompetities gespeeld . Hierin strijden voetbal clubs om de eerste plaats en de kwalificaties voor de Internationale Champions League of het Europees Kampioenschap. De Eredivisie is het belangrijkste kampioenschap in Nederland, en samen met de eerste divisie...

Voetbal trekt ook veel gokkers. Met een veelvoud aan wedstrijden die elke dag worden gespeeld, is er genoeg actie voor alle gebruikers om slimme weddenschappen te plaatsen. Om te beginnen zijn er nieuwe welkomstaanbiedingen voor klanten beschikbaar bij het gebruik van geselecteerde bonuscodes bij registratie. Het is ook noodzakelijk om voetbaltrends en -statistieken te controleren voordat u een weddenschap plaatst. Wedden op gevoel is niet slim en ook niet verantwoord.