Voetbalwedstrijden van morgen - De wedstrijden van morgen

België - First Division A
11:30Cercle Brugge vs Antwerp
14:00Kortrijk vs RWDM
16:30Union Saint-Gilloise vs Club Brugge
17:15Sporting Charleroi vs AS Eupen
Duitsland - Bundesliga
13:30Werder Bremen vs Stuttgart
15:30Borussia Dortmund vs Bayer Leverkusen
17:30Freiburg vs Mainz 05
Engeland - Premier League
12:30Everton vs Nottingham Forest
14:00Aston Villa vs AFC Bournemouth
14:00Crystal Palace vs West Ham United
15:30Fulham vs Liverpool
Nederland - KNVB Beker
16:00Feyenoord vs NEC
Armenië - Premier League
12:00Pyunik vs Ararat-Armenia
Azerbeidzjan - Premyer Liqa
12:30Kapaz vs Sabah
15:00Araz Naxçıvan vs Səbail
Bulgarije - First League
12:15Lokomotiv Plovdiv vs CSKA 1948 Sofia
14:45Lokomotiv Sofia 1929 vs Botev Plovdiv
17:15Arda vs CSKA Sofia
Cyprus - 1. Division
14:00Pafos vs Anorthosis
16:00AEK Larnaca vs Omonia Nicosia
16:30APOEL vs Aris Limassol
Denemarken - 1st Division
13:00AaB vs Kolding
Denemarken - Superliga
12:00Hvidovre vs Vejle
12:00Viborg vs Lyngby
14:00FC Copenhagen vs Silkeborg
16:00Brøndby vs Midtjylland
Duitsland - 3. Liga
11:30Waldhof Mannheim vs Rot-Weiss Essen
14:30Preußen Münster vs Freiburg II
17:30Ulm vs Jahn Regensburg
Duitsland - 2. Bundesliga
11:30Karlsruhe vs Hertha BSC
11:30Hannover 96 vs St. Pauli
11:30Hansa Rostock vs Magdeburg
Engeland - FA Cup
14:30Coventry City vs Manchester United
Engeland - Championship
11:30Blackburn Rovers vs Sheffield Wednesday
Estland - Meistriliiga
11:30Kuressaare vs Trans
14:00Flora vs Nõmme Kalju
Finland - Suomen Cup
16:00POHU / Hurjin vs LoPa
17:00Millbrook vs NJS III
Finland - Veikkausliiga
15:30EIF vs Oulu
Frankrijk - Ligue 1
13:00Lille vs Strasbourg
13:00Reims vs Montpellier
13:00Le Havre vs Metz
15:05Brest vs Monaco
17:00Toulouse vs Olympique Marseille
19:00PSG vs Olympique Lyonnais
Georgië - Erovnuli Liga
16:00Gagra vs Dila
Griekenland - Super League
12:00Panserraikos vs PAS Giannina
14:00Lamia vs Panathinaikos
16:30Aris vs AEK Athens
17:30Olympiakos vs PAOK
Hongarije - NB I
12:05Kecskemét vs Mezőkövesd
14:00Fehérvár vs Zalaegerszeg
16:30Újpest vs MTK
IJsland - Úrvalsdeild
14:00KA vs Vestri
17:00ÍA vs Fylkir
19:15Víkingur Reykjavík vs Breidablik
Italië - Serie A
10:30Sassuolo vs Lecce
13:00Torino vs Frosinone
16:00Salernitana vs Fiorentina
18:45Monza vs Atalanta
Kazachstan - Premier League
09:00Aksu vs Yelimay Semey
11:30Astana vs Tobol
14:00Zhetysu vs Shakhter Karagandy
Kroatië - 1. HNL
15:00Lokomotiva Zagreb vs Dinamo Zagreb
17:30Rijeka vs HNK Gorica
Kroatië - 2. HNL
12:50Cibalia vs Orijent 1919
Letland - Virsliga
11:00Metta vs Riga
13:00Auda vs Tukums
Litouwen - A Lyga
10:00Panevezys vs TransINVEST Vilnius
12:00Hegelmann vs Banga
15:25Zalgiris vs Džiugas Telšiai
Moldavië - Divizia Nationala
12:00Sheriff vs Dacia-Buiucani
15:00Zimbru vs Milsami
Montenegro - First League
13:00Rudar vs Petrovac
14:30Arsenal Tivat vs Mornar
16:00Sutjeska vs Jedinstvo
17:00Jezero vs Buducnost
17:00Decic vs Mladost DG
Noorwegen - Eliteserien
12:30HamKam vs Strømsgodset
15:00Sandefjord vs Lillestrøm
15:00Sarpsborg 08 vs KFUM
15:00Brann vs Odd
15:00Viking vs Fredrikstad
15:00Haugesund vs Rosenborg
15:00Kristiansund vs Tromsø
17:15Bodø / Glimt vs Molde
North Macedonia - First League
14:00KF Gostivari vs Akademija Pandev
14:00Tikvesh vs Shkendija
14:00Sileks vs Shkupi
14:00Makedonija GjP vs Struga
14:00Vardar Skopje vs Voska Sport
Oekraïne - Premier League
10:00Veres Rivne vs Dnipro-1
12:30Oleksandria vs LNZ Cherkasy
15:00Dinamo Kiev vs Polissya
Oostenrijk - Bundesliga
12:30LASK vs Hartberg
15:00Salzburg vs Austria Klagenfurt
Polen - Ekstraklasa
10:30Cracovia vs Puszcza Niepołomice
13:00ŁKS Łódź vs Lech Poznań
15:30Legia Warsaw vs Slask Wroclaw
Portugal - Primeira Liga
14:30Chaves vs Estoril
14:30Famalicão vs Portimonense
17:00Casa Pia vs Porto
19:30Sporting Lisbon vs Vitoria Guimaraes
Roemenië - Liga I
13:00Oţelul vs Universitatea Cluj
16:00Sepsi vs Universitatea Craiova
Rusland - Premier League
11:00Nizhny Novgorod vs Dinamo Moscow
13:15Zenit vs Orenburg
15:15Sochi vs Ural
17:30Rostov vs Spartak Moscow
Servië - Super Liga
14:00Spartak Subotica vs Javor
18:00Novi Pazar vs Voždovac
18:00Radnički Niš vs Radnik Surdulica
Slovenië - 1. SNL
13:00Maribor vs Rogaška
15:30Celje vs Domzale
18:15Koper vs Bravo
Slowakije - Super Liga
15:30Spartak Trnava vs Slovan Bratislava
Spanje - Segunda B
10:00Gimnàstic Tarragona vs Celta de Vigo II
10:00Granada II vs San Fernando CD
10:00Malaga vs Real Murcia
10:00UD Melilla vs Mérida
10:00Ibiza vs Atlético Madrid II
10:00Ceuta vs Atlético Baleares
14:00Barcelona II vs Lugo
16:00Arenteiro vs Ponferradina
16:00SD Logroñés vs Osasuna II
16:00Real Unión vs Unionistas de Salamanca
16:00Linares Deportivo vs Castellón
16:00Intercity vs Córdoba
Spanje - Segunda División
12:00Espanyol vs FC Andorra
14:15Eldense vs Albacete
14:15Eibar vs Alcorcon
16:30Mirandes vs Burgos
Spanje - La Liga
12:00Getafe vs Real Sociedad
14:15Almeria vs Villarreal
16:30Deportivo Alavés vs Atletico Madrid
19:00Real Madrid vs Barcelona
Tsjechische Republiek - Czech Liga
13:00Slovan Liberec vs Hradec Králové
13:00Slavia Prague vs Sigma Olomouc
13:00Pardubice vs Mladá Boleslav
16:00Slovacko vs Viktoria Plzen
Turkije - Süper Lig
10:30Istanbul Basaksehir vs Rizespor
16:00Antalyaspor vs Hatayspor
16:00Galatasaray vs Pendikspor
16:00Gaziantep FK vs Kasımpaşa
Wales - Premier League
13:15Caernarfon Town vs Bala Town
13:15Cardiff MU vs Newtown
13:15The New Saints vs Connah's Quay
13:15Aberystwyth Town vs Pontypridd United
13:15Colwyn Bay vs Barry Town United
13:15Penybont vs Haverfordwest County
Wit-Rusland - Premier League
11:00Slutsk vs Isloch
13:00Dinamo Minsk vs Torpedo BelAZ
15:00Neman Grodno vs Vitebsk
Zweden - Superettan
11:00Oddevold vs Gefle
13:00Brage vs Landskrona
Zweden - Allsvenskan
12:00AIK vs Djurgården
12:00GAIS vs Mjällby
14:30Häcken vs Hammarby
14:30Halmstad vs Brommapojkarna
Zwitserland - Super League
14:30Luzern vs Basel
14:30Winterthur vs Young Boys
14:30Zürich vs St.Gallen

Er zijn veel redenen om de voetbalwedstrijden van morgen te volgen. U ziet niet alleen de laatste wedstrijden, maar u blijft ook op de hoogte met het nieuws en de statistieken van SoccerStats 247. Bovendien wordt u ook geïnformeerd over de mogelijke opstellingen, tijd en datum van de wedstrijden. Met de voetbalwedstrijden van morgen weet u welke teams de volgende keer spelen. Het kan heel spannend zijn om uw favoriete team of speler morgen te zien spelen. En stel dat u niet naar de wedstrijd kunt komen, dan kunt u altijd de scores online bekijken.

U kunt uit veel wedstrijden kiezen, ongeacht of u nu naar Europese of internationale wedstrijden zoekt. Met bovenstaande lijst kunt u door het schema van de wedstrijden van morgen, 2024-4-21, bladeren en de beste wedstrijden uitkiezen om naar te kijken.