België - First Division A
EW | Cercle Brugge | 1 - 2 | Union Saint-Gilloise | |
16:30 | Anderlecht | - | Club Brugge | |
Engeland - Premier League
30' | Arsenal | 0 - 0 | Everton | ⚽ LIVE |
30' | Brentford | 0 - 1 | Newcastle United | ⚽ LIVE |
29' | Brighton & Hove Albion | 0 - 0 | Manchester United | ⚽ LIVE |
30' | Burnley | 0 - 2 | Nottingham Forest | ⚽ LIVE |
31' | Chelsea | 1 - 0 | AFC Bournemouth | ⚽ LIVE |
29' | Crystal Palace | 1 - 0 | Aston Villa | ⚽ LIVE |
29' | Liverpool | 0 - 0 | Wolverhampton Wanderers | ⚽ LIVE |
29' | Luton Town | 0 - 0 | Fulham | ⚽ LIVE |
28' | Manchester City | 2 - 0 | West Ham United | ⚽ LIVE |
30' | Sheffield United | 0 - 1 | Tottenham Hotspur | ⚽ LIVE |
Nederland - Eredivisie
EW | Almere City | 1 - 4 | NEC | |
EW | AZ | 3 - 3 | Utrecht | |
EW | Volendam | 1 - 2 | Go Ahead Eagles | |
EW | Feyenoord | 4 - 0 | Excelsior | |
EW | Heracles | 0 - 0 | Fortuna Sittard | |
EW | PEC Zwolle | 1 - 2 | Twente | |
EW | PSV | 3 - 1 | RKC Waalwijk | |
EW | Sparta Rotterdam | 2 - 1 | Heerenveen | |
EW | Vitesse | 2 - 2 | Ajax | |
Albanië - Superliga
18:00 | Egnatia Rrogozhinë | - | Vllaznia Shkodër | |
Armenië - Premier League
Azerbeidzjan - Premyer Liqa
EW | Qəbələ | 2 - 0 | Araz Naxçıvan | |
Bulgarije - First League
17:30 | Cherno more | - | Ludogorets | |
Denemarken - Superliga
Denemarken - 2nd Division
Duitsland - 2. Bundesliga
EW | Hamburg | 4 - 1 | Nürnberg | |
EW | Fortuna Dusseldorf | 3 - 2 | Magdeburg | |
EW | Kaiserslautern | 5 - 0 | Eintracht Braunschweig | |
EW | Hannover 96 | 1 - 2 | Holstein Kiel | |
EW | Greuther Fürth | 2 - 0 | Schalke 04 | |
Int. | Hansa Rostock | 1 - 2 | Paderborn | ⚽ LIVE |
EW | Elversberg | 0 - 3 | Karlsruhe | |
EW | Osnabrück | 2 - 1 | Hertha BSC | |
EW | Wehen Wiesbaden | 1 - 2 | St. Pauli | |
Duitsland - Regionalliga
EW | Carl Zeiss Jena | 2 - 0 | Eilenburg | |
EW | Greifswalder FC | 4 - 1 | ZFC Meuselwitz | |
EW | Babelsberg | 0 - 0 | Altglienicke | |
EW | Lokomotive Leipzig | 2 - 0 | Zwickau | |
EW | BFC Dynamo | 3 - 1 | BAK 07 | |
EW | Luckenwalde | 1 - 3 | Chemie Leipzig | |
EW | Hertha BSC II | 0 - 2 | Energie Cottbus | |
EW | Chemnitzer FC | 2 - 2 | Rot-Weiß Erfurt | |
EW | St. Pauli II | 0 - 2 | Hannover 96 II | |
15:30 | Viktoria Berlin | - | Hansa Rostock II | |
Duitsland - Oberliga
EW | Rostocker FC | 4 - 1 | Sparta Lichtenberg | |
Cancelled | RSV Eintracht | - | CFC Hertha | |
EW | VfL Halle | 2 - 3 | SC Freital | |
46' | Türkspor Dortmund | 4 - 2 | Wattenscheid 09 | ⚽ LIVE |
Engeland - League Two
EW | Crawley Town | 2 - 0 | Crewe Alexandra | |
Estland - Esiliiga A
EW | JK Tabasalu | 1 - 2 | FC Tallinn | |
EW | Viimsi | 2 - 4 | Flora II | |
EW | Tartu Welco | 2 - 1 | Paide II | |
Estland - Meistriliiga
EW | Tallinna Kalev | 2 - 0 | Nõmme United | |
71' | Vaprus | 0 - 1 | FCI Levadia | ⚽ LIVE |
Finland - Kakkonen
EW | I-Kissat | 1 - 6 | Tampere United | |
EW | GBK | 2 - 5 | SJK Akatemia II | |
EW | Kuopion Elo | 5 - 2 | OPS | |
15:30 | TPV | - | Inter Turku II | |
Finland - Veikkausliiga
EW | Gnistan | 0 - 0 | KuPS | |
15:30 | EIF | - | Lahti | |
Finland - Ykkönen
Frankrijk - Ligue 1
19:00 | Toulouse | - | Brest | |
19:00 | Lorient | - | Clermont | |
19:00 | Monaco | - | Nantes | |
19:00 | Lille | - | Nice | |
19:00 | Olympique Lyonnais | - | Strasbourg | |
19:00 | Reims | - | Rennes | |
19:00 | Lens | - | Montpellier | |
19:00 | Le Havre | - | Olympique Marseille | |
19:00 | Metz | - | PSG | |
Georgië - Erovnuli Liga
30' | Gagra | 0 - 0 | Telavi | ⚽ LIVE |
16:00 | Kolkheti Poti | - | Torpedo Kutaisi | |
17:00 | Dinamo Batumi | - | Iberia 1999 | |
Griekenland - Super League
17:00 | AEK Athens | - | Lamia | |
17:00 | Aris | - | PAOK | |
17:00 | Panathinaikos | - | Olympiakos | |
Hongarije - NB II
75' | Nyíregyháza Spartacus | 2 - 1 | Csákvári TK | ⚽ LIVE |
28' | Siófok | 0 - 0 | Kozármisleny | ⚽ LIVE |
31' | Tiszakécske | 0 - 0 | BVSC Zugló | ⚽ LIVE |
27' | Honvéd | 0 - 0 | Gyirmót | ⚽ LIVE |
28' | Szombathelyi Haladás | 1 - 0 | Ajka | ⚽ LIVE |
1' | Soroksár SC | 2 - 0 | Kazincbarcika | ⚽ LIVE |
28' | Budafoki MTE | 0 - 0 | Pécsi MFC | ⚽ LIVE |
28' | Szeged-Csanád | 1 - 0 | MTE 1904 | ⚽ LIVE |
Hongarije - NB I
16' | Kecskemét | 0 - 0 | Zalaegerszeg | ⚽ LIVE |
18:15 | Ferencváros | - | Újpest | |
Ierland - FAI Cup
ET | Pike Rovers | 1 - 1 | Villa | ⚽ LIVE |
EW | Ballyfermot United | 3 - 0 | Rockmount | |
EW | Wilton United | 1 - 0 | Glebe North | |
14:00 | Cockhill Celtic | - | Ayrfield United | |
Italië - Serie A
EW | Sassuolo | 0 - 2 | Cagliari | |
EW | Monza | 0 - 1 | Frosinone | |
EW | Udinese | 1 - 1 | Empoli | |
16:00 | Internazionale | - | Lazio | |
18:45 | Roma | - | Genoa | |
Kazachstan - Premier League
EW | Shakhter Karagandy | 1 - 0 | Tobol | |
EW | Zhetysu | 0 - 0 | Kyzyl-Zhar | |
16:00 | Yelimay Semey | - | Kairat | |
Kroatië - 1. HNL
30' | Hajduk Split | 0 - 1 | HNK Gorica | ⚽ LIVE |
17:30 | Osijek | - | Rijeka | |
Kroatië - 2. HNL
EW | Šibenik | 2 - 1 | Vukovar | |
15:30 | Croatia Zmijavci | - | Dugopolje | |
Letland - 1. Liga
EW | Leevon / PPK | 2 - 0 | Skanste | |
EW | JDFS Alberts | 3 - 0 | Rēzekne FA | |
30' | JFK Ventspils | 1 - 0 | Ogre United | ⚽ LIVE |
Letland - Virsliga
31' | FS Jelgava | 0 - 3 | Riga | ⚽ LIVE |
18:00 | Auda | - | Liepaja | |
Litouwen - 1 Lyga
EW | Ekranas | 3 - 1 | Hegelmann II | |
EW | FA Šiauliai II | 2 - 5 | Atmosfera | |
Litouwen - A Lyga
75' | Džiugas Telšiai | 1 - 0 | Banga | ⚽ LIVE |
4' | Zalgiris | 0 - 0 | Kauno Zalgiris | ⚽ LIVE |
North Macedonia - Second League
15:00 | Ohrid Lihnidos | - | Kozhuf Gevgelija | |
15:00 | Detonit Plachkovica | - | Karaorman Struga | |
15:00 | Kamenica Sasa | - | Vardar Negotino | |
15:00 | Novaci | - | Skopje | |
15:00 | Belasica | - | Aresimi | |
15:00 | Osogovo | - | Pelister | |
15:00 | Pobeda | - | Besa Dobërdoll | |
15:00 | Bashkimi Kumanovo | - | Teteks | |
Oekraïne - Persha Liga
EW | Metalurh Zaporizhya | 1 - 0 | Podillya Khmelnytskyi | |
EW | Hirnyk-Sport | 2 - 3 | Bukovyna | |
EW | Kremin' | 1 - 0 | Khust City | |
EW | Chernihiv | 3 - 3 | Nyva Ternopil | |
EW | Dinaz Vyshhorod | 0 - 0 | FK Metalist Kharkiv | |
Oekraïne - Premier League
EW | LNZ Cherkasy | 2 - 1 | Zorya | |
EW | Metalist 1925 Kharkiv | 3 - 3 | Polissya | |
EW | Minai | 3 - 2 | Kolos Kovalivka | |
EW | Veres Rivne | 2 - 2 | Oleksandria | |
90' | Vorskla | 3 - 1 | Obolon' Kyiv | ⚽ LIVE |
EW | Rukh Vynnyky | 2 - 0 | Chornomorets | |
57' | Dnipro-1 | 1 - 1 | Shakhtar Donetsk | ⚽ LIVE |
Oostenrijk - Regionalliga
67' | Rheindorf Altach II | 0 - 2 | Schwaz | ⚽ LIVE |
Oostenrijk - Bundesliga
30' | Salzburg | 2 - 1 | LASK | ⚽ LIVE |
30' | Sturm Graz | 0 - 0 | Austria Klagenfurt | ⚽ LIVE |
30' | Rapid Vienna | 0 - 1 | Hartberg | ⚽ LIVE |
Polen - Ekstraklasa
EW | Cracovia | 2 - 0 | Rakow Czestochowa | |
EW | Warta Poznań | 0 - 1 | Legia Warsaw | |
15:30 | Widzew Łódź | - | Lech Poznań | |
Polen - I Liga
EW | Polonia Warszawa | 1 - 1 | Odra Opole | |
16:00 | Nieciecza | - | Tychy | |
18:30 | Lechia Gdańsk | - | Arka Gdynia | |
Roemenië - Liga I
EW | Oţelul | 0 - 2 | Universitatea Cluj | |
18:00 | Rapid Bucureşti | - | FCSB | |
Rusland - Premier League
EW | Ural | 3 - 3 | Orenburg | |
EW | Spartak Moscow | 3 - 1 | Rubin Kazan | |
EW | Rostov | 2 - 1 | Baltika | |
16:00 | Akhmat Grozny | - | Zenit | |
Schotland - Premiership
71' | Livingston | 1 - 1 | Hibernian | ⚽ LIVE |
70' | Motherwell | 0 - 2 | St. Johnstone | ⚽ LIVE |
72' | Ross County | 2 - 2 | Aberdeen | ⚽ LIVE |
Servië - Prva Liga
30' | RFK Novi Sad | 1 - 2 | Dubočica | ⚽ LIVE |
31' | Metalac GM | 0 - 0 | Mladost Novi Sad | ⚽ LIVE |
30' | Radnički Novi Beograd | 0 - 0 | OFK Vršac | ⚽ LIVE |
30' | Kolubara | 0 - 1 | GFK Sloboda Užice | ⚽ LIVE |
Slovenië - 2. SNL
EW | Nafta | 0 - 2 | Dravinja | |
EW | Rudar | 0 - 5 | Krka | |
EW | Bilje | 3 - 0 | Bistrica | |
EW | Brinje Grosuplje | 1 - 1 | Ilirija | |
EW | Tabor Sežana | 0 - 0 | Primorje | |
Slovenië - 1. SNL
15:30 | Olimpija | - | Bravo | |
15:30 | Koper | - | Maribor | |
Spanje - Tercera Division
EW | Colonia Moscardó | 0 - 0 | Móstoles | |
EW | Las Rozas | 1 - 1 | Leganés II | |
EW | Almería II | 3 - 1 | Málaga II | |
EW | Varea | 1 - 1 | Anguiano | |
EW | Prat | 0 - 1 | L'Hospitalet | |
EW | Las Palmas II | 0 - 1 | Unión Sur Yaiza | |
30' | Ceares | 0 - 0 | Lealtad | ⚽ LIVE |
28' | Ceuta II | 0 - 0 | Ciudad de Lucena | ⚽ LIVE |
16:00 | L'Entregu | - | Sporting Gijón II | |
16:00 | Vimenor | - | Laredo | |
16:00 | Utiel | - | Jove Español | |
16:00 | Cultural Leonesa II | - | Atlético Tordesillas | |
16:00 | Oyonesa | - | Alfaro | |
16:00 | Caspe | - | Cuarte | |
16:00 | Épila | - | Ebro | |
16:30 | Pozoblanco | - | Xerez Deportivo | |
16:30 | Villafranca | - | Azuaga | |
17:00 | Badalona II | - | Vilassar Mar | |
17:00 | Torre del Mar | - | Real Jaén | |
17:00 | UD Caravaca | - | Cieza | |
17:00 | Moralo | - | CD Coria | |
17:00 | Quintana | - | Cazalegas | |
17:00 | Socuéllamos | - | Toledo | |
18:00 | UD Ourense | - | Arosa | |
Spanje - Segunda División
EW | Eibar | 1 - 0 | FC Cartagena | |
58' | Alcorcon | 1 - 0 | Real Valladolid | ⚽ LIVE |
19:00 | Real Zaragoza | - | Racing Ferrol | |
Spanje - La Liga
17:00 | Athletic Club | - | Sevilla | |
17:00 | Atletico Madrid | - | Osasuna | |
17:00 | Barcelona | - | Rayo Vallecano | |
17:00 | Real Betis | - | Real Sociedad | |
17:00 | Cadiz | - | Las Palmas | |
17:00 | Mallorca | - | Almeria | |
17:00 | Granada | - | Celta de Vigo | |
17:00 | Valencia | - | Girona | |
17:00 | Villarreal | - | Real Madrid | |
Tsjechische Republiek - Czech Liga
EW | Teplice | 0 - 1 | Hradec Králové | |
30' | Pardubice | 0 - 0 | Karviná | ⚽ LIVE |
30' | České Budějovice | 0 - 0 | Jablonec | ⚽ LIVE |
30' | Zlín | 1 - 1 | Bohemians 1905 | ⚽ LIVE |
Tsjechische Republiek - 3. liga
EW | Dukla Praha II | 0 - 3 | Loko Vltavín | |
EW | Bohemians 1905 II | 2 - 3 | Admira Praha | |
EW | Chlumec nad Cidlinou | 1 - 6 | Slovan Liberec II | |
EW | Zlín II | 2 - 2 | Uničov | |
EW | Viktoria Plzeň II | 2 - 3 | Přeštice | |
28' | Sokol Brozany | 0 - 1 | Hradec Králové II | ⚽ LIVE |
31' | Zápy | 4 - 0 | Pardubice II | ⚽ LIVE |
Tsjechische Republiek - FNL
29' | Varnsdorf | 0 - 0 | Příbram | ⚽ LIVE |
29' | Vysočina Jihlava | 0 - 0 | Viktoria Žižkov | ⚽ LIVE |
29' | Prostějov | 1 - 0 | Opava | ⚽ LIVE |
30' | Vyškov | 0 - 0 | Líšeň | ⚽ LIVE |
30' | Zbrojovka Brno | 3 - 0 | Hanácká | ⚽ LIVE |
29' | Chrudim | 1 - 1 | Sigma Olomouc II | ⚽ LIVE |
29' | Táborsko | 0 - 0 | Dukla Praha | ⚽ LIVE |
31' | Sparta Praha II | 1 - 0 | Vlašim | ⚽ LIVE |
Turkije - Süper Lig
16:00 | Galatasaray | - | Fenerbahce | |
Wit-Rusland - Premier League
17:00 | Dinamo Minsk | - | Shakhtyor Soligorsk | |
Wit-Rusland - 1. Division
EW | Lokomotiv Gomel | 1 - 1 | Energetik-BGU | |
EW | Torpedo BelAZ II | 1 - 1 | Volna | |
28' | Bumprom | 0 - 0 | ML Vitebsk | ⚽ LIVE |
Zweden - Division 1
EW | Friska Viljor | 2 - 2 | Vasalund | |
EW | AFC Eskilstuna | 1 - 1 | Sollentuna | |
EW | Piteå | 2 - 2 | Stockholm Inter | |
EW | Umeå | 3 - 1 | Karlberg | |
74' | Lund | 0 - 0 | Tvååker | ⚽ LIVE |
75' | Ariana | 0 - 1 | Trollhättan | ⚽ LIVE |
70' | Ljungskile | 2 - 1 | Jönköpings Södra | ⚽ LIVE |
72' | Onsala | 2 - 0 | Norrby | ⚽ LIVE |
26' | Assyriska | 1 - 1 | Nordic United | ⚽ LIVE |
Zweden - Superettan
EW | Landskrona | 0 - 0 | Örebro | |
EW | Sandviken | 3 - 1 | Varberg | |
Zweden - Allsvenskan
EW | Hammarby | 2 - 1 | AIK | |
EW | Brommapojkarna | 2 - 1 | Norrköping | |
Ru | GAIS | 2 - 1 | Elfsborg | ⚽ LIVE |
Ru | Värnamo | 0 - 2 | Kalmar | ⚽ LIVE |
Voetbal live scores en uitslagen voor de wedstrijden van vandaag die in Europa zijn gespeeld. Een volledige lijst met wedstrijden en uitslagen van over de hele wereld is beschikbaar in de sectie voetbaluitslagen op SoccerStats247. Vandaag, 19-05-2024, kunt u wedstrijden volgen uit verschillende voetbaltoernooien, maar ook de laatste voetbaluitslagen en live doelpunten bekijken. Hoewel we ernaar streven deze service in realtime te leveren, kunnen live scores een bepaalde vertraging oplopen afhankelijk van de competitie en de locatie van elke gebruiker die toegang heeft tot onze sectie met live resultaten. De scores van gisteren kunnen ook worden bekeken samen met info over de scoorders en spelerswissels.